• Lajmi
  • KosovaPress, 27 Shkurt 2012 21:16

Vazhdon të jetë si një engjëll

prev next
 
Të ngjajshëm

Në festën e organizuar pas ndarjes së çmimeve Oscar, nuk kishte si mos të merrnin pjesë edhe modelet e famshme të Victoria’s Secret, Irina Shayk dhe Kate Upton, që njihen ndryshe edhe si “Engjëjt”.

Nga fotot e shkrepura, ajo që duket më rrezatuese është padyshim e dashura e Cristiano Ronaldos, e cila me një fustan vezullues, ka lënë në hije Upton.

Të gjithë tashmë pyesin se kush është ‘engjëlli’ më i mirë, por mbrëmjen e djeshme të gjithë e kanë krijuar një ide. Është padyshim Irina.