Follow Us

KYQU SQ EN
*staurday, 01.10.2016 10:52

​Vazhdon të jetë si një engjëll

Los Anxhelos | 27/02/2012 21:16

Në festën e organizuar pas ndarjes së çmimeve Oscar, nuk kishte si mos të merrnin pjesë edhe modelet e famshme të Victoria’s Secret, Irina Shayk dhe Kate Upton, që njihen ndryshe edhe si “Engjëjt”.

Nga fotot e shkrepura, ajo që duket më rrezatuese është padyshim e dashura e Cristiano Ronaldos, e cila me një fustan vezullues, ka lënë në hije Upton.

Të gjithë tashmë pyesin se kush është ‘engjëlli’ më i mirë, por mbrëmjen e djeshme të gjithë e kanë krijuar një ide. Është padyshim Irina.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress