Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 21.09.2017 07:44

​U promovua libri “Menaxhmenti kreativ dhe lidershipi”

Prishtinë | 13/03/2007 15:51

Në lokalet e Bibliotekës Kombëtarë të Kosovës në Prishtinë, të martën është promovuar libri i dr. Berim Ramosajt “Menaxhmenti kreativ dhe lidershipi”.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress