Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 23.06.2017 07:04

​Të martën shpallet konkursi për kryeshef dhe për drejtorë të drejtorive

Gjilan | 25/06/2007 16:30

Izmi Zeka, shef i grupit të këshilltarëve të PDK-së, ka kërkuar të hënën nga kreu komunal i Gjilanit të shpallë konkursin për kryeshef, drejtorë të drejtorive dhe ta thërrasë...

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress