Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 25.04.2018 10:25

​ANP, memorandum për sigurinë e aviacionit civil

Prishtinë | 23/04/2012 15:56

Me qëllim të përmirësimit të vazhdueshëm të sigurisë së aviacionit civil, promovimin e sigurisë dhe mbajtjen e besimit të publikut në sigurinë e aviacionit civil, Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari”, ka nënshkruar memorandum mirëkuptimi me Komisionin për Hetimin e Aksidenteve dhe Incidenteve Aeronautike të Republikës së Kosovës (KHAIA).

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress