Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 18.06.2018 05:27

​Patriotët e Gazimestanit dhe “ lehtësuesit “ e dragodanit !

Prishtinë | 06/05/2012 00:42

Ekuacioni me asnjë të panjohur : Përkundër” qëndresës “ sonë heroike për moslejimin e mbajtjes së zgjedhjeve të Serbisë në Kosovë, më në fund topi u lëshua në tokë dhe u sqaruan gjërat. Ndryshe do të bëhej kijameti sepse ne i përpiluam të gjitha planet për të intervenuar me polici dhe të gjitha forcat tjera të armatosura që i kemi në dispozicion. Pozita betohej në zbatimin e ligjit që buron nga Kushtetuta e Ahtisar Kosovës.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress