Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 25.08.2019 07:15

​Mazllum Baraliu emërohet rektor i Universitetit Publik të Prizrenit

Prishtinë | 01/10/2011 12:57

Ndërkohë që procesi mësimor në Universitetin Publik të Prizrenit është shtyrë për datën 10 tetor, ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë Ramë Buja ka nënshkruar të shtunën vendimin, sipas të cilit Mazllum Baraliu emërohet rektor i këtij universiteti.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress