Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 20.06.2019 04:07

​Kërkojnë shkarkimin e rektorit Rugova dhe dy prorektorëve (me video)

Prishtinë | 03/06/2012 13:11

Përfaqësues të Lëvizjes studentore “Studim, Kritikë, veprim” (SKV), në një konferencë për media, të dielën kërkuan shkarkimin e rektorit të Universitetit të Prishtinës, Mujë Rugova si dhe dy prorektorëve Naser Mrasori dhe Enver Kutllovci.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress