Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 19.04.2018 11:00

​Dy drama për fëmijët ulqinakë

Ulqin | 16/04/2012 14:36

Këto ditë në kuadër të Asociacionit “Ulqini” nga Ulqini dolën nga shtypi dy libra me drama për fëmijë të cilat kanë tematikë detin, Ulqinin dhe aventurat verore të fëmijëve nga autori i mirënjohur Nexhat Halimi.

 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress