Aktuale

 
 

Lajme sportive

​Të hyrat e Barcelonës për 2013, 530 milionë euro
 

​Të hyrat e Barcelonës për 2013, 530 milionë euro

Zëvendës presidenti i ekipit futbollistik të Barcelonës ka njoftuar se ekipi...

 
 Shpërndaje
 

Video

Qytetarët të solidarizuar në festën e Fitër Bajramit

Festa e Fitër Bajramit gjatë ditës së djeshme por edhe sot ka vazhduar që të festohet në vendin tonë. Qytetarët kanë thënë për KosovaPress se janë të lumtur dhe të gëzuar që kanë festuar këtë festë. Madje ata e cilësojnë si...

 
 Shpërndaje
Te tjera
 
 
 
 
 

Keni për të raportuar ndonjë ngjarje? Na dërgoni lajmin tuaj në lajmet@kosovapress.com

 
Foto Lajm
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lajme nga Ekonomia

 
​Komuna e Ferizajt ndanë sistemin e ujitjes "pikë-pikë" për fermerët

​Komuna e Ferizajt ndanë sistemin e ujitjes "pikë-pikë" për fermerët

50 fermerë nga komuna e Ferizajt kanë përfituar pajisje të ujitjes në kuadër të implementimit...

 
 Shpërndaje
Më shumë

Shëndetësi

 
Prishjet e shpeshta në Institutin Onklogjik lënë pacientët pa radioterapi

Prishjet e shpeshta në Institutin Onklogjik lënë pacientët pa radioterapi

Mosfunksionimi i aparaturës për raidoterapi në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK),...

 
 Shpërndaje
Më shumë

Magazina

 
​Kylie Minogue rrëfen për luftën e saj kundër kancerit

​Kylie Minogue rrëfen për luftën e saj kundër kancerit

Këngëtarja e mirënjohur me famë botërore, Kylie Minogue, duket më e bukur se kurrë në...

 
 Shpërndaje
Më shumë