Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.01.2017 03:17
Lexo të gjitha lajmet
Aktuale
Video
Te tjera
Ekonomi

Forumi Ekonomik Kosovë-Itali mbahet më 31 janar

Ministri Krasniqi: Investimi në ujitje është prioritet për fazën e ardhshme

Mario Draghi nën hetim

Vendet që ditëve të ardhshme nuk do të kenë rrymë

Top Lajmet

Te tjera
Te tjera
Te tjera
Shëndetësi

Gjermania legalizon hashashin

Ky mëngjes ju zgjat jetën

Përfitimet mbresëlënëse të avokados

Frutat e thata kundër kancerit dhe pro zemrës. Ja sa duhet të hani çdo ditë

Te tjera
AutoTech

Nëse ky mesazh me 3 shkonja ju vjen në telefon, atëherë jeni i rrezikuar

Rrjedhin fotot e Oppo Find 9!

A është shpërdorim parash Fitness Tracker?

F1, McLaren prezanton makinën e re më 24 shkurt

Te tjera