Aktuale

 
 
 

Lajme sportive

Juve starton me fitore ndaj Chievos se Hetemajt
 

Juve starton me fitore ndaj Chievos se Hetemajt

Kampioni i Italisë, Juventus e ka nisur me fitore sezonin e ri në Seria A.

 
 Shpërndaje
 

Video

Varroset sot personi i vrarë në Mitrovicë, vëllezërit e tij në gjendje stabile

Ardian Brahimi 17 vjeçar, i vrarë dje në orët e hershme të mëngjesit në vendin e quajtur Kollovergë, mes fshatit Koshtovë dhe Zubin Potok, sot është varrosur në orën 16:00 njoftojnë familjarët e afërm të tij, kurse dy vëllezërit e...

 
 Shpërndaje
Te tjera
 
 
 

Keni për të raportuar ndonjë ngjarje? Na dërgoni lajmin tuaj në lajmet@kosovapress.com

 
Foto Lajm
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lajme nga Ekonomia

 
Rrija e çmimit të energjisë e papranueshme për bizneset Video

Rrija e çmimit të energjisë e papranueshme për bizneset

(I plotësuar) Oda Ekonomike e Kosovës së bashku me përfaqësuesit e bizneseve vendore, kanë...

 
 Shpërndaje
Më shumë

Shëndetësi

 
Varroset sot personi i vrarë në Mitrovicë, vëllezërit e tij në gjendje stabile

Varroset sot personi i vrarë në Mitrovicë, vëllezërit e tij në gjendje stabile

Ardian Brahimi 17 vjeçar, i vrarë dje në orët e hershme të mëngjesit në vendin e quajtur...

 
 Shpërndaje
Më shumë

Magazina

 
Filmit “Heroi”, i kërkuar edhe në Kanada

Filmit “Heroi”, i kërkuar edhe në Kanada

Filmi “Heroi” i Luan Kryeziut, sipas kritikëve të festivalit, është një prej filmave që ka...

 
 Shpërndaje
Miley lakuriq Miley lakuriq
 
 Shpërndaje
Më shumë