Lajme sportive

City i zhgënjyer, por i beson Pellegrinit
 

City i zhgënjyer, por i beson Pellegrinit

Krerët e Manchester Cityt janë zhgënjyer me humbjen kundër Liverpoolit dhe...

 
 Shpërndaje
 

Video

Së shpejti nisë rrënimi i plazheve në Batllavë

Plazhet e ndërtuara nga Komuna e Podujevës dhe nga donacionet e Bashkimit Evropian në liqenin e Batllavës shumë shpejt do të rrënohen nga Ministria e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor.

 
 Shpërndaje
Te tjera
 
 
 
Foto Lajm
 
 
 
 
 

Lajme nga Ekonomia

 
​MTI fton ndërmarrjet të aplikojnë për grante

​MTI fton ndërmarrjet të aplikojnë për grante

Ministria e Tregtisë dhe Industrisë, u ka bërë ftesë të gjitha ndërmarrjet Mikro, të Vogla...

 
 Shpërndaje
Më shumë

Shëndetësi

 
​Efektet e ngacmimeve në fëmijëri dërgojnë deri tek vetëvrasja

​Efektet e ngacmimeve në fëmijëri dërgojnë deri tek vetëvrasja

Ngacmimet në fëmijëri mund të dërgojnë në vetëvrasje. Sipas disa hulumtuesve, ngacmimet...

 
 Shpërndaje
Më shumë

Magazina

 
​Edhe më ‘hot’ me kalimin e viteve

​Edhe më ‘hot’ me kalimin e viteve

Ish anëtarja e grupit Spice Girls, Melanie B, ka postuar një fotografi në Instagram, të bërë...

 
 Shpërndaje
Më shumë