Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 23.08.2019 02:18
Lexo të gjitha lajmet
Aktuale
Video
Te tjera
Biznes

I fajësuan për shkatërrimin e PTK-së, por Komisioni hetimor nuk intervistoi asnjë politikan

Përkeqësimi i cilësisë së ujërave zvogëlon rritjen ekonomike me një të tretën në disa vende

Petrol Company zgjeron rrjetin e restoranteve “Be Happy”, tashmë edhe në Gjakovë

Havolli kërkon nga FKGK rritjen e skemës së garantimit të kredive për bizneset

Top Lajmet

Te tjera
Te tjera
Te tjera
Shëndetësi

Ecja zvogëlon me 39% rrezikun e prekjes nga kaceri i zorrës së trashë

Ishulli i gjarpërinjve, keni vetëm një orë jetë

PRAK dënon shkeljen e privatësisë së pacientëve

Ismaili përuron transformimin e repartit të Emergjencës në Spitalin e Gjilanit

Te tjera
AutoTech

Instagram nuk do të publikojë fotografitë private apo mesazhet e vjetra

Gratë në Arabi Saudite lejohen për herë të parë të udhëtojnë pa leje

Analiza e ADN-së shton misterin e liqenit plot me skelete

Rreth 32 mijë euro kushton klonimi i qenve dhe maceve në Kinë

Te tjera