Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 20.08.2019 05:21
Lexo të gjitha lajmet
Aktuale
Video
Te tjera
Biznes

Mungesa e fuqisë punëtore, ndër shqetësimet kryesore të prodhuesve kosovarë

Kosova dhe Maqedonia e Veriut përpiqen të gjejnë zgjidhje për barrierat tregtare

Prodhuesit kosovarë thonë se po ballafaqohen me mungesë të punëtorëve

“Lufta” tregtare, ministri maqedonas i Ekonomisë sot qëndron në Kosovë

Top Lajmet

Te tjera
Te tjera
Te tjera
Shëndetësi

Shkencëtarët zbulojnë vaksinën që shëron alergjinë ndaj maceve

Jeni nën stres? Këto janë gjërat e fundit për të cilat duhet të nervozoheni

Zbulohet një organ i ri ndijor në lëkurë

Si ta menaxhoni stresin gjatë verës

Te tjera
AutoTech

SHBA teston raketën e ndaluar sipas marrëveshjes me Rusinë

Fatura ‘e fryrë’ e rrymës? Këto pajisje funksionojnë edhe kur janë ‘fikur’

Sa fitojnë astronautët?

McLaren i ri ekskluziv prodhohet në vetëm 399 njësi

Te tjera