Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 16.11.2019 01:08
Lexo të gjitha lajmet
Aktuale
Video
Te tjera
Biznes

UNDP shënon Ditën Ndërkombëtare të Sipërmarrësisë së Grave

PBB polake shënon rënie

NewCo Ferronikeli: Punëtorët janë kthyer në vendet e punës, prodhimi po vazhdon sipas planit

Industria kërcënon sërish me recesion

Top Lajmet

Te tjera
Te tjera
Te tjera
Shëndetësi

Heq kancerin sa një top futbolli - foto

Simptomat e heshtura të diabetit që nuk duhet injoruar

Në Shqipëri, 80 mijë diabetikë – çdo vit shtohen 400 raste të reja të sëmundjes

QKUK dhe spitalet regjionale furnizohen me pajisje mjekësore me vlerë 800 mijë euro

Te tjera
AutoTech

Zbulohet tempulli 3000-vjeçar, përdorej për ritualet e pjellorisë

Shkencëtarët bëjnë xhirimin e parë 3D nga mbetjet e arkës së Noa

Facebook korrigjon gabimin që automatikisht ndez kamerën

Të gjitha rrugët çojnë në Romë: Ferrari i ri mban emrin e Qytetit të Përjetshëm – foto

Te tjera