Aktuale

 
 
 

Lajme sportive

​Liverpool i uritur për trofe
 

​Liverpool i uritur për trofe

Daniel Sturridge, sulmuesi i Liverpoolit, ka deklaruar se skuadra e tij është...

 
 Shpërndaje
 

Video

Vitin e ardhshëm 5 milionë euro për rrugët në Prishtinë

Komuna e Prishtinës planifikon që për vitin 2015 të ndajë 5 milionë euro për ndërtimin dhe asfaltimin e rrugëve urbane dhe rurale, ndërsa për vitin 2016-2017 planifikon 6 milionë të tjera.

 
 Shpërndaje
Te tjera
 
 
 

Keni për të raportuar ndonjë ngjarje? Na dërgoni lajmin tuaj në lajmet@kosovapress.com

 
Foto Lajm
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lajme nga Ekonomia

 
​Për eksportuesit nga Shqipëria nuk ka barriera doganore

​Për eksportuesit nga Shqipëria nuk ka barriera doganore

Informatat e djeshme të medieve në Shqipëri se kinse doganat e Kosovës janë duke aplikuar një...

 
 Shpërndaje
Më shumë

Shëndetësi

 
​Stresi në punë mund rris sëmundjen e sheqerit!

​Stresi në punë mund rris sëmundjen e sheqerit!

Lodhja e tepërt në punë ju bën juve më të stresuar dhe më të zymtë. Por hulumtuesit...

 
 Shpërndaje
Më shumë

Magazina

 
​Amber Rose, me fustan nusërie!

​Amber Rose, me fustan nusërie!

Amber Rose më në fund ka postuar fotografi nga martesa e saj me reperin Wiz Khalifa.

 
 Shpërndaje
Më shumë