Aktuale

 
 
 

Lajme sportive

​PSG: Cavani nuk është në shitje
 

​PSG: Cavani nuk është në shitje

MancheserUnited duhet ta harrojë sulmuesin e PSG-së, EdinsonCavanin.

 
 Shpërndaje
 

Video

Dita e dytë e provimit kaloi qetë, më 25 korrik rezultatet

Dita e dytë e provimit pranues në Universitetin e Prishtinës “Hasan Prishtina” ka kaluar e qetë dhe pa parregullsi të shënuara, ka bërë të ditur këshilltari i rektorit të UP-së, Ardian Gola.

 
 Shpërndaje
Te tjera
 
 
 

Keni për të raportuar ndonjë ngjarje? Na dërgoni lajmin tuaj në lajmet@kosovapress.com

 
Foto Lajm
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lajme nga Ekonomia

 
Shtyhet dorëzimi i ofertave për Termocentralin “Kosova e Re”

Shtyhet dorëzimi i ofertave për Termocentralin “Kosova e Re”

Komiteti Drejtues i Projektit (KDP) i Termocentralit “Kosova e Re”, i udhëhequr nga Ministri i...

 
 Shpërndaje
Më shumë

Shëndetësi

 
​Ja pasojat e divorcit dhe gjumit të keq?

​Ja pasojat e divorcit dhe gjumit të keq?

Gjumi i keq, pas një divorci nuk do të iu lë juve vetëm me disa shenjë të zeza nën sy, por...

 
 Shpërndaje
Më shumë

Magazina

 
​DokuPhoto 2014 hapet me ekspozitën e Donald Weber

​DokuPhoto 2014 hapet me ekspozitën e Donald Weber

Festivali Ndërkombëtar i Filmit Dokumentar dhe të Shkurtër DokuFest në kuadër të edicionit do...

 
 Shpërndaje
Më shumë