Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 22.10.2019 07:38

​Veseli nis fushatën “Rriteni Biznesin Tuaj” për t’i përkrahur bizneset

Prishtinë | 17/09/2019 14:56

Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, sot ka nisur një fushatë në përkrahje të bizneseve të vogla dhe të mesme.

“Rriteni Biznesin Tuaj”, e ka quajtur Veseli këtë fushatë, ku shpreh gatishmërinë që t’i vizitojë ato në vendet ku operojnë.

“Nga sot po e filloj fushatën "Rriteni Biznesin Tuaj", për të përkrahur bizneset e vogla dhe të mesme anekënd Kosovës. Më ftoni që të vizitoj biznesin tuaj, duke më dërguar videot tuaja me hashtag #RriteniBiznesinTuaj dhe unë do vij te ju”, ka shkruar Veseli.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress