Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.10.2019 05:44

​Bajqinovci: Sonte në sheshin Skenderbeu me axhën Avni babai i Astrit dhe Arbnor Deharit

Prishtinë | 04/10/2019 21:24

Kandidati i LVV-së, Mefail Bajqinovci ka theksuar se sonte në sheshin Skenderbeu me axhën Avni babai i Astrit dhe Arbnor Deharit, po e festojnë fitoren e thellë të Lëvizjes Vetëvendosje.

“Sonte në sheshin Skenderbeu me axhen Avni babai i Astrit dhe Arbnor Deharit po e festojmë fitoren e thellë të Lëvizjes Vetëvendosje. #qeveriaKurtipovjen”, ka shkruar në Facebook Bajqinovci.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress