Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 17.12.2018 07:26

​Ahmeti takoi të burgosurit politik, familjarët e dëshmorëve dhe veteranët e UÇK-së

Prishtinë | 14/11/2017 19:36

Kandidati i vetëvendosjes për kryetar të Prishtinës, Shpend Ahmeti sot është takuar me përfaqësuesit e të burgosurve politik, të familjeve të dëshmorëve, si dhe të veteranëve të luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

“Sot u takuam me përfaqësues të të burgosurve politik, të familjeve të dëshmorëve, si dhe të veteranëve të luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Ata na shtojnë obligimin dhe përgjegjesinë për të mos u ndalur, dhe për të vazhduar me zhvillimin e mëtutjeshëm të Prishtinës”, ka shkruar Ahmeti në Facebook.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress