Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 17.10.2019 11:40

​Rana e Hedhun, deti, rëra dhe pylli i pishave s’janë prekur nga dora e njeriut

| 06/07/2019 17:15

Rana e hedhun është kthyer në një nga destinacionet më të preferuara për të kaluar temperaturat e larta.

Natyra e veçantë, çmimet e arsyeshme dhe pastërtia janë arsyet pse kjo zone po frekuentohet gjithmonë dhe me tepër.

Dora e njeriut ende nuk e ka prekur. Deti, rëra dhe pylli i dendur i pishave të cilin mund ta shijosh ndërsa je duke u freskuar në ujin kristal të detit.

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress