Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 23.03.2019 04:30

​Këto 5 çanta ju duhen për verën! (FOTO)

| 16/07/2018 10:25

Për të përballuar me stil dhe modë stinën e verës nuk mjafton vetëm një çantë, por të paktën 5!

Në fotogaleri do të gjeni modelet “top” për çdo rast, në zyrë, në një kafe me miqtë, apo dhe në mbrëmje.


Temat:
Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress