Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 19.01.2018 04:22

​Plazhet më të mira të 2017-ës (Foto)

| 17/11/2017 08:17

​Vera ka kaluar dhe viti i ardhshëm është ende larg, për të planifikuar pushimet.

Gjithsesi, tani është koha të bëhen bilancet mbi sezonin turistik dhe një bilanc të tillë ka bërë edhe ‘cntraveler’.

Kompania e famshme turistike ka listuar 20 plazhet më të mira të vitit 2017, duke vlerësuar një sërë faktorësh, që nga cilësia e plazhit, ofertat për ushqim dhe fjetje, si dhe mundësitë e argëtimit.

Më poshtë janë renditur 20 plazhet më të mira të 2017-ës, bashkëngjitur fotos përkatëse.

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress