Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.02.2019 08:20

​Zidane e pranon: Guti-n e shoh trajner të ardhshëm te Real Madridit

| 13/02/2018 16:54

Trajneri i skuadrës së Real Madridit, Zinedin Zidan në takimin e rregullt me gazetarë para ndeshjes së nesërme me PSG-në, në kuadër të Ligës së Kampionëve, ka pranuar se cili trajner do ta kishte zëvendësuar në bankinën e kësaj skuadre.

“Si trajner të ardhshëm të Real Madridit, e shoh Gutin. Ai është i gatshëm për të marrë skuadrën. Po përgatitet ta drejtojë skuadrën. Guti është fëmijë i skuadrës dhe kjo është ëndërr e të gjithëve”, ka thënë Zidan.

Ai ka thënë se në ndeshjen e nesërme me PSG-në, nuk ka se për çfarë të dëshmohet. Jose Maria Guti, një ditë më parë tha se dëshiron të ulet në bankinën e Real Madridit.

Loading...

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress