Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 15.09.2019 07:21

​Zhegrova lë stolin

Prishtinë | 25/05/2019 19:25

Shqiptarët Edon Zhegrova dhe Taulant Xhaka janë zgjedhur nga trajneri i Baselit pjesë e formacionit shartues për ndeshjen kundër Neuchatel Xamaxit, që do të zhvillohet në kuadër të xhiros së fundit të këtij sezoni.

Sezoni 2018/19 i Superligës së Zvicrës është afër fundit. Sot do të zhvillohen ndeshjet e xhiros së fundit të këtij sezoni, në kuadër të së cilës Baseli do ta presë Neuchatel Xamaxin.

Për këtë ndeshje në ditën finale, Edon Zhegrova dhe Taulant Xhaka e kishin besimin e trajnerit për të qenë në formacionin e parë, ndërsa Albian Ajeti, që shënoi gol në fitoren në finalen e Kupës, mbetet në stol.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress