Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 25.08.2019 07:19

​​Wanderers dhe Newcastle United ndajnë pikët

Prishtinë | 11/02/2019 23:26

Wolverhampton Wanderers ka barazuar sonte ndaj Newcastle United.

Ndeshja e zhvilluar në Premierligë ka përfunduar me rezultat 1-1.

Pas këtij takimi, Wolverhampton Wanderers është në pozitën e 7-të me 39 pikë, kurse Newcastle United është në pozitën e 16-të me 24 pikë, transmeton KosovaPress.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress