Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 15.09.2019 07:15

​​Valencia po e “çmend” Barcelonën, kalon në epërsitë dyfishtë

Prishtinë | 25/05/2019 21:39

Sonte është duke u zhvilluar finalja e Copa del Rey në Spanjë.

Barcelona është duke u mposhtur nga Valencia, e cila ka kaluar në epërsi të dyfishtë (0-2), transmeton KosovaPress.

Golat i kanë shënuar Gameiro (22’) dhe Rodrigo (34’)./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress