Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 22.11.2019 04:42

​“United duhej ta zëvendësonte Lukakun”

Prishtinë | 13/08/2019 14:56

Legjenda e Manchester United, Paul Ince ka thënë se klubi duhet ta zëvendësonte Romelu Lukakun.

Lukaku u transferua në Inter këtë verë, duke i lënë “Djajtë e Kuq”, pa ndonjë qendërsulmues, transmeton KosovaPress.

“Do të jetë vështirë pa Lukakun, pavarësisht faktit se fansat nuk e donin, gjithmonë shënonte gola. Kjo do të bëjë presion të madh te Marcus Rashford dhe Anthony Martial. Rashford duhet të mundohet të shënoj 20-25 gola në sezon dhe nuk besoj që ai mund të bëjë këtë gjë”, deklaroi Ince.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress