Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.09.2019 07:11

​Trajneri i Turqisë: Kosova fitoi me plotë meritë

Prishtinë | 11/06/2019 22:45

Kosova U21 ka mposhtur Turqinë U21 me rezultat 2 me 1.

Pas ndeshjes trajneri i Turqisë, Vedat Inceefe e cilësoi fitoren e Kosovës, fitore plotësisht e merituar.

"Kosova luajti mjaftë mirë dhe me plotë meritë e fitore e merituar në bazë të ndeshjes të treguar në fushë. Arritëm ta barazonim por Kosova nuk u dorëzua dhe shënoj edhe dy herë të tjera me plotë meritë. I uroj për fitoren" tha trajneri turk.

Kujtojmë që pas përfundimit të ndeshjes trajneri turk pati disa probleme me sigurimin e ndeshjes duke kërkuar edhe të qëroj hesapet me ta, mirëpo një gjë e tillë nuk ndodhi, raporton KosovaPress.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress