Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 18.08.2019 05:51

​Supersfida Manchester United - PSG, formacionet e mundshme

Prishtinë | 12/02/2019 09:22

Sonte luhen ndeshjet e para të fazës se 1/16 të Ligës së Kampionëve.

Nga ora 21:00 zhvillohet super takimi mes Manchester United dhe Paris Saint Germain.

Vendasit janë në formë të jashtëzakonshme me trajnerin e ri, Ole Gunnar Solskjaer, me dhjetë fitore dhe një barazim, derisa Parisi, ka disa mungesa si Neymar dhe Cavani.

Formacionet e mundshme:

Manchester United: De Gea, Young, Smalling, Jones, Shaw, Herrera, Matiq, Pogba, Lingard, Rashford, Martial

PSG: Buffon, Kehrer, Silva, Kimpembe, Bernat; Marquinhos, Verratti, Nkunku, Di Maria, Draxler, Mbappe./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress