Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.07.2018 11:03

​Srna luan kundër Kosovës?

Prishtinë | 12/08/2017 11:56

Dario Srna pritet të kthehet në kombëtaren kroate për të luajtur në dy ndeshjet e ardhshme kundër Kosovës dhe Italisë.

Ish-kapiteni kroat është ftuar nga përzgjedhësi i kombëtares Ante Çaçiq, për shkak të problemeve që ka në mbrojtje, shkruan Sportske Novine.

Srna ishte tërhequr gjatë kampionatit evropian në Francë.

Vendimi i Srna rreth kthimit të mundshëm në kombëtare pritet të merret pas pak ditësh.

Ndeshjet kualifikuese të radhës për botërorin “Rusia 2018” do të zhvillohen në shtator, transmeton KosovaPress.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress