Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 06.12.2019 03:29

​Silva shumë pranë Monacos

Prishtinë | 23/07/2019 18:48

Sulmuesi i AC Milanit, Andre Silva është afër transferimit në Monaco.

Mediat italiane thonë se Milani ka kërkuar 25 milionë euro për portugezin dhe Monaco e ka pranuar këtë gjë.

23-vjeçari do të nënshkruaj kontratë pesëvjeçare me ekipin francez, transmeton KosovaPress.

Silva sezonin e kaluar ishte si huazim te Sevilla pasi nuk mundi te tregoj vetën në “San Siro”, dhe ka shënuar 9 gola për gjigantin spanjoll.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress