Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.02.2019 12:07

​Sevilla ofron 20 milionë euro për Andre Silvan

Prishtinë | 10/08/2018 13:22

Sulmuesi portugez ka pasur një vit për t’u harruar me skuadrën e Milanit.

Pas Nikola Kaliniq, Milani po mendon ta shesë edhe Andre Silvan.

Portugezi që u transferua me shumë bujë një vit më parë te rossonerët për 40 milionë euro nga Porto, nuk ka bindur aspak me paraqitjet e tij.

Te Milani nuk duan të presin më dhe kanë vendosur ta shesin ndoshta edhe për gjysmë çmimi më pak sesa që e kishin blerë sezonin e shkuar.

Marca shkruan që Sevilla ka ofruar 20 milionë euro për reprezentuesin portugez, ofertë kjo që është duke u shqyrtuar nga drejtuesit e Milanit.

Madje raportohet se Milani tashmë ka hequr nga dyqanet e veta zyrtare fanellën me numrin 69 të Silvas, gjë që konfirmon më shumë raportimet për largimin e tij nga Italia. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress