Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.04.2018 09:56

​Ronaldo akuzon kundërshtarët: Keni marrë para nga Barça!

Madrid | 19/05/2017 19:26

Cristiano Ronaldo ka shënuar dy gola kundër Celta.

Ai ka akuzuar lojtarët e Celta se kanë marrë premi nga Barcelona për të shënuar fitore. Në këtë mënyrë “stimulimi” në Spanjë është i ndaluar.

Cristiano Ronaldo ishte brilant të mërkurën duke shënuar dy gola në fitoren 4:1 kundër Celta dhe portugezit i kanë penguar disa ndërhyrje të ashpra të lojtarëve kundërshtarë.

Kjo duket se ishte arsyeja për të cilën kundërshtarët për një moment i akuzoi se kanë marrë premi nga Barcelona për të mposhtur “mbretërit”, gjë e cila është e ndaluar.

“Keni marrë para, shumë para”, ka thënë Ronaldo duke treguar me këtë rast me dorë se çfarë mendon saktë.

 

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress