Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 22.02.2019 08:17

​Roma insiston për N’Zonzin

| 10/08/2018 12:26

Klubi romak nuk dorëzohet për ta transferuar mesfushorin francez.

Roma mbetet e vetme në garën për t’i rrëmbyer Steven N’zonzi, Sevillas, pasi me mbylljen e afatit kalimtar në Angli, “kërcënimi” që vinte nga Arsenali, që ishte në garë për futbollistin, u shua.

Tashmë verdhekuqtë i kanë të gjitha mundësitë të bisedojnë qetësisht me drejtuesit e klubit spanjoll.

Drejtori sportiv i italianëve, Monchi, ndodhet në Spanjë dhe me shumë mundësi do të nisë menjëherë bisedimet për ta transferuar francezin në Romë gjatë këtij afati kalimtar.

Loading...

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress