Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 14.11.2019 12:49

​Rodrigo një hap larg Atleticos

Madrid | 13/08/2019 19:38

Sulmuesi i Valencias, Rodrigo është shumë pranë transferimit në Atletico Madrid.

Spanjolli ka refuzuar të trajnohet me klubin e tij, duke kërkuar largimin sa me shpejt që të jetë e mundshme.

Dy klubet janë duke biseduar lidhur me fatin e futbollistit dhe marrëveshja mund të arrihet brenda javës, transmeton KosovaPress.

Nëse ndodh transferimi, atëherë Correa mund të largohet dhe të veshë fanellën e Milanit.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress