Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 17.10.2019 11:39

​Reali ua hap derën ekipeve angleze për Ceballos, nuk e merr në Amerikë

| 12/07/2019 10:31

Reali nuk e ka marrë në ekip Dani Ceballos për të luajtur në Internation Champions Cup.

Ceballos kërkon të luajë më shumë ketë sezon dhe ekziston një mundësi e madhe e largimit të tij.

Arsenali dhe Tottenhami janë në garë për spanjollin, transmeton KosovaPress.

Mediet spanjolle thonë se Ceballos po qëndron në Madrid derisa ekipi i tij ka udhëtuar në Amerikë.

Mesfushori ka bërë 23 paraqitje në sezonin e kaluar dukë shënuar tri gola.

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress