Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 07:47

​Reali heq dorë nga Neymar

| 11/07/2019 17:13

Real Madrid ka hequr dorë nga ylli i PSG-së, Neymar.

Mediet spanjolle thonë se Reali nuk po mundohet që ta sjellë Neymarin në “Santiago Bernabeu”, transmeton KosovaPress.

Neymar mund të largohet nga Parisi sapo oferta e duhur të vijë dhe kampionët e Francës, PSG preferojnë që braziliani të transferohet në Madrid, pavarësisht interesimit të Barcelonës.

Presidenti i Realit, Florentino Perez më herët ka qenë i interesuar për brazilianin, mirëpo tash gjiganti spanjoll ka shfaqur interesimin për Kylian Mbappe.

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress