Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 17.12.2018 07:28

​Real Madridi e do Mbappe-n zëvendësues te Bale-s

| 14/11/2017 17:39

Gjiganti spanjoll, Real Madrid tashmë duket se ka vendosur ta shes greth Bale-n.

Sipas mediave spanjolle, “Los Blancos” e duan yllin e PSG-së, Kylian Mbappe-n pasues te uellsianit, shkruan KosovaPress.

Madrilenët janë lodhur me lëndimet e njëpasnjëshme te Bale-s dhe tashmë janë duke menduar për zëvendësuesin e tij.

Mbappe, i cili gjatë verës që lamë prapa, iu bashkua PSG-së nga Monaco, verën që vjen mund të nis një aventure të re në futbollin evropian.

“Bernabeu” thuhet së mund të jetë destinacion i mundshëm i yllit francez. /KosovaPress/

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress