Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 17.10.2019 11:39

​Rashford i gëzuar që ka refuzuar Barcelonën dhe Realin për United

| 11/07/2019 15:13

Marcus Rashford thotë se nuk ishte ndonjë vendim i vështirë për të vazhduar kontratën me Manchester United.

21-vjeçari vazhdoi kontratën e re me United, kontratë më të cilën anglezi do të fitojë 200 mijë euro në javë, transmeton KosovaPress.

Për lojtarin ishin të interesuar dy gjigantët spanjoll, Real Madrid dhe Barcelona por anglezi nuk kishte menduar aspak për t’u transferuar në Spanjë.

“Për mua qëllimi ishte të luaj me Manchesterin dhe të rikthehemi në vendin që kemi qenë, nuk ishte ndonjë mendim i vështirë”, deklaroi ai.

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress