Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 22.10.2018 02:38

​Rafinha afër Celta Vigos

| 03/01/2018 08:42

Celta Vigo është i interesuar për mesfushorin e Barcelonës, Rafinha.

Sipas mediave iberike, Celta i ka kërkuar Barcelonës Rafinhan qysh në muajin janar, transmeton KosovaPress.

Braziliani është rikthyer në stërvitjet pas një lëndimi të gjatë, por duket se lojtari do të transferohet tek Celta Vigo.

Siç raportohet, Celta dhe Barcelona në ditët vijuese mund të arrijnë marrëveshje për Rafinhan, i cili është duke u monitoruar edhe nga disa klube tjera.

Megjithatë, thuhet se e ardhmja e brazilianit do të jetë në Spanjë, dhe sipas të gjitha gjasave, tek Celta Vigo. /KosovaPress/ 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress