Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 24.10.2019 03:00

​​PSG kërcënon planet e Bayernit për Sanen

Prishtinë | 12/07/2019 20:19

PSG ka hyrë në garë për sulmuesin e Manchester Ciyt, Leroy Sane.

Bayerni e ka konfirmuar që po e dëshirojnë transferimin e gjermanit dhe tash edhe Parisi i ka hapur sytë kah gjermani.

PSG ka një lidhje me të mirë me Cityn se Bayerni, kjo i jep një avantazh, transmeton KosovaPress.

Këtë javë trajneri i Bayernit, Niko Kovaç tha “ai mund të na ndihmojë me kualitetet e tij, e kemi parë si luan te Manchester City dhe kombëtaren e Gjermanisë”.

Sane është i lidhur me City-n deri në 2021 dhe ka refuzuar që të flas për kontratën e re me Cityn.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress