Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 18.02.2019 04:21

​​Prishtina e mbyll pa gola pjesën e parë

Prishtinë | 11/07/2018 18:50

Ka përfunduar pa gola pjesa e parë e ndeshjes mes Fola Esch dhe Prishtinës.

Ky është takimi i parë kualifikues në Ligën e Evropës, ndërsa takimi kthyes do të luhet në Stadiumin “Adem Jashari” në Mitrovicë.

Fola Esch është nën kampion i Luksemburgut, raporton KosovaPress.

Loading...
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress