Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 14.10.2019 09:02

​Për 17 minuta, City shënon 5 gola ndaj Watfordit

Prishtinë | 21/09/2019 16:31

Mllefin e humbjes nga Norwich po e shfryen në Watfordin.

Manchester City po e demolon tërësisht Watfordin në “Etihad”, shkruan GazetaBlic.

Për vetëm 17’të minuta, djelmoshat e Guardiolas realizuan pesë herë.

Fillimisht David Silva shënoi në minutën e parë, para se Aguero të dyfishoi epërsinë gjashtë minuta më vonë.

Në minutën e 13-të Mahrez realizoi nga gjuajtja e lirë, kurse dy minuta më vonë Bernardo Silva shënoi për 4-0. Sikur nuk mjaftoi kjo, nuk kaluan as dy minuta dhe shënoi Otamendi. 5-0


Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress