Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 25.08.2019 07:16

​Paris Saint-Germain në epërsi të dyfishtë

Prishtinë | 12/02/2019 22:21

Paris Saint-Germain ka kaluar ne epërsi prej dy golave, në ndeshjen që është duke u zhvilluar në Ligën e Kampionëve.

Derbi sotëm është duke u zhvilluar mes Manchester Unitedit dhe Paris Saint-Germain, ku goli i parë erdhi nga mysafirët dhe realizator është Presnel Kimpembe (53’), kurse epërsinë e dyfishoi Kylian Mbappe (61’).

Takimi tjetër mes Romës dhe FC Portos, ende është pa gola, transmeton KosovaPress.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress