Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 21.05.2019 03:43

​​Paqe mes Borussia Monchengladbach dhe Freiburg

Prishtinë | 15/03/2019 22:35

Ka përfunduar me barazim ndeshja mes Borussia Monchengladbach dhe Freiburg.

Ndeshja është zhvilluar sonte në javën e 26-të në Bundesligë dhe ka përfunduar me rezultat 1-1.

Borussia Monchengladbach mban pozitën e tretë në renditjen tabelare me 47 pikë, ndërsa Freiburg është i 11-ti me 31 pikë, transmeton KosovaPress.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress