Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 25.04.2018 12:53

​Pajtim Kasami të Grasshoppers

| 17/07/2017 11:41

Sulmuesi shqiptar Pajtim Kasami sezonin e ardhshëm do të luaj në skuadrën zvicerane, Grasshoppers.

Kështu raportojnë mediet zvicerane. Kasami sezonin e fundit luajti tek Nottingham Forest në formë huazimi nga Olympiakosi, raporton KosovaPress.

Reprezentuesi i Zvicrës, ka refuzuar ofertën e skuadrës italiane, Chievo dhe thuhet se lojtari dëshiron të luaj tek Grasshoppers. /KosovaPress/

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress