Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 19.02.2019 11:15

​​Pa gola në pjesën e parë të Ligës së Kamionëve

Prishtinë | 12/02/2019 21:59

Ka përfunduar pa gola pjesa e parë e dy takimeve të para të 1/16 të Ligës së Kampionëve.

Derbi sotëm është duke u zhvilluar mes Manchester Unitedit dhe Paris Saint-Germain, që veç disa rasteve të mri ashënimi, nuk pati gola. Pa gola kaluan edhe 45 minutat e parë në ndeshjen tjetër Roma dhe FC Porto, transmeton KosovaPress.

Temat:
Loading...
 

    Shpërndaje


    Artikuj të sponzorizuar

    Më shumë nga KosovaPress