Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 22.10.2019 07:31

​Orari i ndeshjeve të javës së parë në IPKO Superligë

Prishtinë | 14/08/2018 12:38

Është caktuar orari i ndeshjeve për javën e parë të IPKO Superligës që nis këtë fundjavë.

Edicionin e ri të garave e hapin dy ndeshjet që zhvillohen të shtunën, ku takohen Feronikeli – Trepça’89 dhe Llapi – Drenica, derisa tri ndeshje luhen të dielën, kurse javën e përmbyll ndeshja ndërmjet Prishtinës dhe Gjilanit, që luhet të hënën në orën 19:45 nën dritën e reflektorëve në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Orari i ndeshjeve të javës së parë në IPKO Superligë

E shtunë – ora 16:45

Feronikeli – Trepça ’89

Llapi – Drenica 

E diel  – ora 16:45

Drita – KEK-u

Liria – Ballkani

Flamurtari – Ferizaj

 E hënë – ora 19:45

Prishtina – Gjilani

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress