Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.09.2019 07:17

​Nuk është Barcelona, ja ku transferohet De Ligt

Prishtinë | 12/06/2019 09:14

Në mediat e huaja ditë më parë u raportua se Barcelona ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs de Ligt për 75 milionë euro.

Por si duket kjo nuk është e vërtetë pari që PSG është futur furishëm në garë dhe po e mendojnë si zëvendësues të Thiago Silvës.

Sheiku i PSG-së, Nasser Al-Kelafi, dëshiron patjetër që këtë sezon të ketë sukses në Ligën e Kampionëve, dhe njëri ndër përforcimet pritet të jetë holandezi 19 vjeçar./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress