Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 23.01.2019 09:31

​Nga Bundeslinga në Premier League

Angli | 13/06/2018 12:58

Arsenali dhe Borussia Dortmundi kanë arritur marrëveshje për mbrojtësin grek, Sokratis Papastathopoulos.

Sky Sports raporton se Papastathopoulos do të nënshkruajë me Arsenalin pasi klubi londinez ka gjetur marrëveshje me gjigantin gjerman për transferimin e tij.

Transferimi i tij pritet të finalizohet më 1 korrik.

 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress